CineStar Slavonski Brod

Molimo izaberite željeno vrijeme kako biste kupili ili rezervirali ulaznice!
 
Osvetnici 2: Vladavina Ultrona 3D
Osvetnici 2: Vladavina Ultrona 3Drating
Avengers: Age of Ultron 3D
Redatelj: Joss Whedon
Glumci:
Žanr: akcija, pustolovni, fantastični
Trajanje: 142 minuta
Država: SAD



 
Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom 3D SINK
Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom 3D SINK
The Sponge Bob Movie: Sponge Out of Water 3D
Redatelj: Paul Tibbitt
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 92 minuta
Država: SAD



realD 3D
i
11.1512.0514.0518.05

 
Bezvremenska Adaline
Bezvremenska Adalinerating
The Age of Adaline
Redatelj: Lee Toland Krieger
Glumci:
Žanr: ljubavni, drama
Trajanje: 113 minuta

2D
i
19.30

 
Noćna potjera
Noćna potjerarating
Run All Night
Redatelj: Jaume Collet-Serra
Glumci:
Žanr: akcija, drama, kriminalistički
Trajanje: 114 minuta
Država: SAD
2D
i
20.0522.25

 
Marigold Hotel 2
Marigold Hotel 2
The Second Best Exotic Marigold Hotel
Redatelj: John Madden
Glumci:
Žanr: komedija
Trajanje: 123 minuta
Država: SAD, Velika Britanija
2D
i
17.1519.40

 
Zvončica i čudovište iz Nigdjezemske SINK
Zvončica i čudovište iz Nigdjezemske SINK
Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast
Redatelj: Steve Loter
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 76 minuta
Država: SAD

2D
i
11.3016.0017.40

 
Bit ćemo prvaci svijeta
Bit ćemo prvaci svijeta
Bićemo prvaci sveta
Redatelj: Darko Bajić
Glumci:
Žanr: drama, povijesni, sportski
Trajanje: 125 minuta
Država: Srbija, Hrvatska, Slovenija, BiH, Makedonija

2D
i
22.05

 
Godina nasilja
Godina nasiljarating
A Most Violent Year
Redatelj: J. C. Chandor
Glumci:
Žanr: akcija, kriminalistički, drama
Trajanje: 125 minuta
Država: SAD
 
Odrastanje
Odrastanjerating
Boyhood
Redatelj: Richard Linklater
Glumci:
Žanr: drama
Trajanje: 165 minuta
Država: SAD
 
Brzi i žestoki 7
Brzi i žestoki 7rating
Fast and Furious 7
Redatelj: James Wan
Glumci:
Žanr: akcijski triler
Trajanje: 137 minuta
Država: SAD

2D
i
21.40
eXtreme 2D
i
14.3017.1520.0022.45

 
Kod kuće SINK
Kod kuće SINK
Home
Redatelj: Tim Johnson
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 94 minuta
Država: SAD


realD 3D
i
16.05
eXtreme 3D
i
11.55

 
Trilogija Različita: Pobunjena
Trilogija Različita: Pobunjenarating
Divergent series: Insurgent
Redatelj: Robert Schwentke
Glumci:
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 119 minuta

realD 3D
i
14.55

 
Pepeljuga
Pepeljuga
Cinderella
Redatelj: Kenneth Branagh
Glumci:
Žanr: avantura, fantazija
Trajanje: 112 minuta
Država: SAD

2D
i
13.40

 
Asterix: Grad bogova SINK
Asterix: Grad bogova SINK
Astérix: Le domaine des deux
Redatelj: Alexandre Astier
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 85 minuta
Država: Francuska


realD 3D
i
13.05

 
Vragolasta djevojka
Vragolasta djevojka - UŽIVO
La fille mal gardee
Žanr: balet
Trajanje: 135 minuta


 
La Boheme
La Boheme - UŽIVO
La Boheme
Redatelj: John Copley
Glumci:
Žanr: opera
Trajanje: 170 minuta


 
Guillaume Tell
Guillaume Tell - UŽIVO
Guillaume Tell
Redatelj: Damiano Michieletto
Glumci:
Žanr: opera
Trajanje: 240 minuta


 
Aida
Aida
Aida
Redatelj: Gale Edwards
Glumci:
Žanr: Opera
Trajanje: 130 minuta
Država: Australija