CineStar Slavonski Brod

Novi kinoprogram (od četvrtka do srijede) objavljuje se utorkom poslijepodne.
 
Logan: Wolverine
Logan: Wolverinerating
Logan
Redatelj: James Mangold
Glumci:
Žanr: Akcijski, ZF
Trajanje: 137 minuta
Država: SAD
PRETPRODAJAPRETPREMIJERAEXTREME
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Kineski zid
Kineski zidrating
The Great Wall
Redatelj: Yimou Zhang
Glumci:
Žanr: Akcijski, avantura, fantazija
Trajanje: 103 minuta
Država: SAD, Kina
Highlights: Film nije sniman u IMAX formatu.

 
Lijek za život
Lijek za životrating
A Cure for Wellness
Redatelj: Gore Verbinski
Glumci:
Žanr: Triler
Trajanje: 146 minuta
Država: SAD

 
Rat profesora
Rat profesorarating
Fist Fight
Redatelj: Richie Keen
Glumci:
Žanr: Komedija
Trajanje: 91 minuta
Država: SAD

 
Krug 3
Krug 3rating
Rings
Redatelj: F. Javier Gutiérrez
Glumci:
Žanr: horor
Trajanje: 102 minuta
Država: SAD

 
Pedeset nijansi mračniji
Pedeset nijansi mračnijirating
Fifty Shades Darker
Redatelj: James Foley
Glumci:
Žanr: drama, romantični
Trajanje: 118 minuta
Država: SAD
Highlights: Film nije sniman u IMAX formatu.
EXTREME
18.20
eXtreme 2D
20.45
eXtreme 2D

 
Lego Batman Film SINK
Lego Batman Film SINK
Lego Batman Movie
Redatelj: Chris McKay
Glumci:
Žanr: animacija, akcijski, komedija
Trajanje: 104 minuta
Država: SAD
STAR KIDSREALD 3DEXTREME
11.00
eXtreme 2D
13.15
eXtreme 2D
16.10
eXtreme 2D
18.05
realD 3D

 
Lego Batman Film TITL
Lego Batman Film TITL
Lego Batman Movie
Redatelj: Chris McKay
Glumci:
Žanr: animacija, akcijski, komedija
Trajanje: 104 minuta
Država: SAD

 
Zlato
Zlatorating
Gold
Redatelj: Stephen Gaghan
Glumci:
Žanr: Drama, triler, avantura
Trajanje: 121 minuta
Država: SAD

 
Sedam minuta nakon ponoći
Sedam minuta nakon ponoćirating
A Monster Calls
Redatelj: J.A. Bayona
Glumci:
Žanr: drama, fantazija
Trajanje: 108 minuta
Država: SAD

 
Lav
Lav
Lion
Redatelj: Garth Davis
Glumci:
Žanr: drama
Trajanje: 118 minuta
Država: Australija, SAD, Velika Britanija
Highlights:
Nominiran za nagradu Oscar u kategoriji: 
 ·        Najbolji film      
·         Najbolji sporedni glumac
·         Najbolja sporedna glumica
·         Najbolji adaptirani scenarij
·         Najbolja originalna glazba
·         Najbolja kamera


 
Uzbuna na Zelenom Vrhu
Uzbuna na Zelenom Vrhu
Uzbuna na Zelenom Vrhu
Redatelj: Čejen Černić
Glumci:
Žanr: dječji film, detektivski film, misterija
Trajanje: 81 minuta
Država: Hrvatska
STAR KIDSDOMAĆI FILM
11.45
2D

 
Snježna kraljica 3: Vatra i led SINK
Snježna kraljica 3: Vatra i led SINK
The Snow Queen 3
Redatelj: Aleksey Tsitsilin
Glumci:
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 89 minuta
Država: Rusija
STAR KIDSREALD 3D
11.00
2D

 
Balerina i Viktor SINK
Balerina i Viktor SINK
Ballerina
Redatelj: Eric Summer, Éric Warin
Glumci:
Žanr: animirani, obiteljski, avantura
Trajanje: 89 minuta
Država: Francuska, Kanada
STAR KIDSREALD 3D
11.30
2D

 
Pjevajte s nama SINK
Pjevajte s nama SINK
Sing
Redatelj: Garth Jennings
Glumci:
Žanr: animacija, komedija, obiteljski
Trajanje: 110 minuta
Država: SAD
STAR KIDS