CineStar 4DX Mall of Split

Novi kinoprogram (od četvrtka do srijede) objavljuje se utorkom poslijepodne.
 
Odred otpisanih: Nova misija
Odred otpisanih: Nova misijarating
The Suicide Squad
Redatelj: James Gunn
Glumci:
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 132 min
Država: SAD
PRETPREMIJERAEXTREME
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
StarDog i TurboCat - sink
StarDog i TurboCat - sink
StarDog and TurboCat
Redatelj: Ben Smith
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 90 min
Država: Velika Britanija
STAR KIDS
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Blackpink: The Movie
Blackpink: The Movie
Blackpink: The Movie
Redatelj: Oh Yoon-dong, Jung Su-yee
Glumci:
Žanr: dokumentarni, mjuzikl
Trajanje: 100 min
Država: SAD
SPEKTAKLI
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Stillwater
Stillwaterrating
Stillwater
Redatelj: Tom McCarthy
Glumci:
Žanr: drama, triler
Trajanje: 140 min
Država: SAD
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Krstarenje džunglom
Krstarenje džunglomrating
Jungle Cruise
Redatelj: Jaume Collet-Serra
Glumci:
Žanr: akcija, avantura, komedija
Trajanje: 127 min
Država: SAD
REALD 3DEXTREME
17.10
4DX 3D
17.55
2D
18.40
eXtreme 3D
19.45
4DX 3D
20.30
2D
21.25
eXtreme 3D
22.25
4DX 3D

 
Divlji Spirit - sink
Divlji Spirit - sink
Spirit Untamed
Redatelj: Elaine Bogan
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 88 min
Država: SAD
STAR KIDS
16.50
eXtreme 2D
18.15
2D

 
Ostarjeli
Ostarjelirating
Old
Redatelj: M. Night Shyamalan
Glumci:
Žanr: misterij, triler
Trajanje: 108 min
Država: SAD
17.00
2D
19.15
2D
21.35
2D

 
Snake Eyes
Snake Eyesrating
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
Redatelj: Robert Schwentke
Glumci:
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 121 min
Država: SAD
17.30
2D
20.05
2D

 
Demoni
Demonirating
Demonic
Redatelj: Neill Blomkamp
Glumci:
Žanr: horor
Trajanje: 104 min
Država: SAD
19.30
2D
22.30
2D

 
Metak i milkshake
Metak i milkshakerating
Gunpowder Milkshake
Redatelj: Navot Papushado
Glumci:
Žanr: akcija
Trajanje: 114 min
Država: SAD
21.45
2D

 
 
Black Widow
Black Widowrating
Black Widow
Redatelj: Cate Shortland
Glumci:
Žanr: akcija, avantura, SF
Trajanje: 133 min
Država: SAD
REALD 3D
19.05
realD 3D
20.45
2D

 
Dok nas smrt ne rastavi
Dok nas smrt ne rastavirating
Till Death
Redatelj: S.K. Dale
Glumci:
Žanr: horor, triler
Trajanje: 90 min
17.15
2D

 
Luka - sink
Luka - sink
Luca
Redatelj: Enrico Casarosa
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 95 min
Država: SAD
STAR KIDS
16.45
2D
18.45
2D

 
Brzi i žestoki 9
Brzi i žestoki 9rating
F9
Redatelj: Justin Lin
Glumci:
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 142 min
Država: SAD
21.30
2D

 
 
Space Jam: Nova legenda - titl
Space Jam: Nova legenda - titl
Space Jam: A New Legacy
Redatelj: Malcolm D. Lee
Glumci:
Žanr: igrano - animirana avantura
Trajanje: 117 min
Država: SAD
STAR KIDS
20.00
2D

 
Tajne Azurne obale
Tajne Azurne obalerating
Do You Do You Saint-Tropez
Redatelj: Nicolas Benamou
Glumci:
Žanr: komedija
Trajanje: 90 min
Država: SAD
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Ainbo: Dobri duh Amazone - sink
Ainbo: Dobri duh Amazone - sink
Ainbo
Redatelj: Richard Claus
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 84 min
Država: Peru, Nizozemska
STAR KIDS
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Čarobni prolaz - sink
Čarobni prolaz - sink
Magic Arch
Redatelj: Vasiliy Rovenskiy  
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 84 min
Država: Rusija
STAR KIDS
Klikni na film za sve dostupne projekcije