CineStar Novi Zagreb

Novi kinoprogram (od četvrtka do srijede) objavljuje se utorkom poslijepodne.
 
Greenland: Posljednje utočište
Greenland: Posljednje utočišterating
Greenland
Redatelj: Ric Roman Waugh
Glumci:
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 119 minuta
Država: SAD
PRETPREMIJERAEXTREME
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Scooby Doo! - sink
Scooby Doo! - sink
Scoob!
Redatelj: Tony Cervone
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 93 minuta
Država: SAD
STAR KIDSEXTREME
11.40
2D
12.40
2D
13.40
2D
14.40
2D
15.40
2D
16.40
2D
17.40
2D
18.40
2D

 
Tajni vrt
Tajni vrt
The Secret Garden
Redatelj: Marc Munden
Glumci:
Žanr: avantura, fantazija
Trajanje: 99 minuta
Država: Velika Britanija
STAR KIDS
11.30
2D
13.35
2D
15.50
2D
17.55
2D
20.00
2D

 
Rat u kući
Rat u kući
War with Grandpa
Redatelj: Tim Hill
Glumci:
Žanr: komedija
Trajanje: 98 minuta
Država: SAD
15.15
2D
19.45
2D
21.50
2D

 
Guns Akimbo
Guns Akimborating
Guns Akimbo
Redatelj: Jason Lei Howden
Glumci:
Žanr: akcijska komedija
Trajanje: 98 minuta
Država: SAD
20.40
2D
22.40
2D

 
Poslije svega: Sudar
Poslije svega: Sudarrating
After We Collided
Redatelj: Roger Kumble
Glumci:
Žanr: Drama, romantični
Trajanje: 105 minuta
Država: SAD
EXTREME
15.45
eXtreme 2D
18.00
eXtreme 2D
20.15
eXtreme 2D
21.00
2D
22.05
2D

 
Doušnik
Doušnikrating
The Informer
Redatelj: Andrea Di Stefano
Glumci:
Žanr: kriminalistički, drama
Trajanje: 113 minuta
Država: SAD
19.00
2D
21.20
2D

 
Mulan
Mulanrating
Mulan
Redatelj: Niki Caro
Glumci:
Žanr: avantura
Trajanje: 115 minuta
Država: SAD
STAR KIDSREALD 3D
11.00
eXtreme 2D
13.20
eXtreme 2D
17.20
2D

 
Antebellum
Antebellumrating
Antebellum
Redatelj: Gerard Bush, Christopher Renz
Glumci:
Žanr: Horor, triler
Trajanje: 105 minuta
Država: SAD
22.35
2D

 
Tenet
Tenetrating
Tenet
Redatelj: Christopher Nolan
Glumci:
Žanr: Akcija, triler
Trajanje: 150 minuta
Država: SAD
18.30
2D
19.40
2D
21.25
2D
22.30
eXtreme 2D

 
Lassie se vraća kući
Lassie se vraća kući
Lassie Come Home
Redatelj: Hanno Olderdissen
Glumci:
Žanr: avantura
Trajanje: 100 minuta
Država: Njemačka
STAR KIDS
12.50
2D

 
Bijesan
Bijesanrating
Unhinged
Redatelj: Derrick Borte
Glumci:
Žanr: triler
Trajanje: 90 minuta
Država: SAD
19.05
2D

 
Još uvijek vjerujem
Još uvijek vjerujem
I Still Believe
Redatelj: Andrew Erwin, Jon Erwin
Glumci:
Žanr: Romantični, glazbeni
Trajanje: 115 minuta
Država: SAD
16.40
2D

 
Otkrila sam špijuna
Otkrila sam špijunarating
My Spy
Redatelj: Peter Segal
Glumci:
Žanr: akcija, komedija
Trajanje: 100 minuta
Država: SAD
STAR KIDS
16.25
2D

 
Brahms: Dječak II
Brahms: Dječak IIrating
Brahms: The Boy II
Redatelj: William Brent Bell
Glumci:
Žanr: horor
Trajanje: 86 minuta
Država: SAD
17.10
2D

 
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant - sink
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant - sink
Captain Sabertooth and the magic diamond
Redatelj: Razmus A. Sivertsen
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 82 minuta
Država: Norveška
STAR KIDS
11.10
2D
13.10
2D
15.20
2D

 
Naprijed - sink
Naprijed - sink
Onward
Redatelj: Dan Scanlon
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 102 minuta
Država: SAD
STAR KIDS
11.05
2D
13.15
2D

 
Sonic: Super jež - sink
Sonic: Super jež - sink
Sonic the Hedgehog
Redatelj: Jeff Fowler
Glumci:
Žanr: akcija, avanturistički, obiteljski
Trajanje: 100 minuta
Država: SAD
STAR KIDS
11.45
2D
14.10
2D

 
Frka - sink
Frka - sink
Trouble
Redatelj: Kevin Johnson
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 87 minuta
Država: SAD
STAR KIDS
11.00
2D
14.50
2D