MATINEJE I OBITELJSKI PAKET


OBITELJSKA KINOULAZNICA
- od 12:00h do 16:59h
- cijena za 2D filmove: 25,00kn
 
Napomene:
- vrijedi za grupe od 3 ili više osoba koje uključuju najmanje jedno dijete do 14 godina starosti i jednu odraslu osobu
- dodaci se naplaćuju na pojedinačnu cijenu kinoulaznice prema službenom cjeniku
- obiteljska cijena kinoulaznice ne vrijedi za pretpremijerne projekcije, Gold Class i 4DX projekcije, rođendane, školske projekcije, Spektakle, B2B i druge organizirane projekcije
- prilikom kupnje obiteljske kinoulaznice Stars Club 2x bonus karticom ne bilježe se bonus bodovi na kartici
- kupnja obiteljske kinoulaznice moguća je isključivo na blagajni CineStara te je istu potrebno zatražiti na blagajni


MATINEJE

- od 11:00h do 11:59h
- cijena za 2D filmove: 25,00 kn

 

Osim filmova i cijena kinoulaznice prilagođena je najmlađima (na osnovnu cijenu ulaznice doplaćuju se dodaci prema službenom cjeniku).

* Cijena za Matineje ne vrijedi ukoliko se radi o pretpremijernoj projekciji filma.





Divlji Spirit - sink
Divlji Spirit - sink
Spirit Untamed
Redatelj: Elaine Bogan
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 88 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

11.30
2D
13.30
2D
15.30
2D

Avenue Mall

11.05
eXtreme 2D
13.15
eXtreme 2D
15.10
2D
16.15
2D

Arena IMAX®

11.55
2D
13.05
2D
14.05
2D
15.00
2D
16.35
2D

Rijeka

11.45
eXtreme 2D
13.45
eXtreme 2D
16.45
2D

Pula

11.00
2D
13.00
2D
15.00
2D

Zadar

11.00
eXtreme 2D
13.00
eXtreme 2D
15.00
eXtreme 2D

Šibenik

11.45
eXtreme 2D
13.45
eXtreme 2D
15.35
eXtreme 2D

4DX Mall of Split

11.15
eXtreme 2D
13.10
eXtreme 2D
15.00
eXtreme 2D
16.50
eXtreme 2D

Split

11.05
2D
11.45
KIDS DVORANA 2D
13.00
2D
14.00
eXtreme 2D
16.00
eXtreme 2D

Osijek

11.15
eXtreme 2D
13.15
eXtreme 2D
15.10
eXtreme 2D

Varaždin

11.15
eXtreme 2D
13.05
eXtreme 2D
15.00
eXtreme 2D

Dubrovnik

11.15
eXtreme 2D
13.10
eXtreme 2D
15.05
eXtreme 2D

Sl. Brod

11.15
eXtreme 2D
13.15
eXtreme 2D
15.10
eXtreme 2D

Vukovar

11.30
eXtreme 2D
13.25
eXtreme 2D
15.15
eXtreme 2D

 
Space Jam: Nova legenda - sink
Space Jam: Nova legenda - sink
Space Jam: A New Legacy
Redatelj: Malcolm D. Lee
Glumci:
Žanr: igrano - animirana avantura
Trajanje: 117 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

11.15
2D
13.35
2D
16.00
2D

Avenue Mall

11.30
2D
13.55
2D
15.05
2D

Arena IMAX®

11.05
2D
13.10
2D
15.25
2D

Rijeka

11.25
2D
14.15
2D

Pula

11.30
eXtreme 2D

Zadar

11.55
2D
14.20
2D

Šibenik

11.30
2D
14.15
2D
16.40
2D

4DX Mall of Split

11.30
2D
14.00
2D

Split

11.00
2D
14.30
KIDS DVORANA 2D
15.05
2D

Osijek

11.05
2D
13.25
2D
15.45
2D

Varaždin

11.45
2D
14.30
2D

Dubrovnik

13.45
2D

Sl. Brod

11.45
2D
14.30
2D

Vukovar

11.00
2D

 
Luka - sink
Luka - sink
Luca
Redatelj: Enrico Casarosa
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 95 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

11.25
2D
13.25
2D
15.25
2D

Avenue Mall

11.00
2D
13.00
2D
15.15
2D

Arena IMAX®

11.45
2D
14.00
2D
16.00
2D

Rijeka

11.30
2D
14.00
2D
16.00
2D

Pula

11.45
2D
13.45
2D
15.45
2D

Zadar

11.45
2D
14.15
2D
16.15
2D

Šibenik

11.15
2D
14.00
2D
16.00
2D

4DX Mall of Split

11.45
2D
14.45
2D
16.45
2D

Split

11.15
2D
13.10
2D
15.00
2D

Osijek

11.30
2D
13.35
2D
15.35
2D

Varaždin

11.30
2D
14.15
2D
16.15
2D

Dubrovnik

11.45
2D
13.00
2D
16.05
2D

Sl. Brod

11.30
2D
15.15
2D

Vukovar

11.05
2D
13.00
2D
15.00
2D

 
Croods: Novo doba - sink
Croods: Novo doba - sink
The Croods: A New Age
Redatelj: Joel Crawford
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 95 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

11.00
2D
14.15
2D
16.15
2D

Avenue Mall

11.45
2D
14.00
2D
16.00
2D

Arena IMAX®

11.10
2D
13.25
2D
15.30
2D

Rijeka

11.15
2D
13.30
2D
15.00
2D

Zadar

11.30
2D
13.55
2D
15.55
2D

Šibenik

11.00
2D
13.00
2D

4DX Mall of Split

11.05
2D
13.05
2D
15.30
2D

Split

13.20
2D

Osijek

11.20
2D
13.20
2D
15.20
2D

Varaždin

11.05
2D
13.05
2D
15.15
2D

Dubrovnik

11.00
2D

Sl. Brod

11.00
2D
13.00
2D

Vukovar

13.20
2D

 
Ainbo: Dobri duh Amazone - sink
Ainbo: Dobri duh Amazone - sink
Ainbo
Redatelj: Richard Claus
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 84 min
Država: Peru, Nizozemska
STAR KIDS

Branimir centar

11.05
2D
13.00
2D

Avenue Mall

13.25
2D

Arena IMAX®

11.15
2D

Rijeka

11.10
2D
13.10
2D

Zadar

13.30
2D

4DX Mall of Split

11.10
2D
13.15
2D

Osijek

11.10
2D
13.10
2D

Sl. Brod

13.30
2D

 
Čarobni prolaz - sink
Čarobni prolaz - sink
Magic Arch
Redatelj: Vasiliy Rovenskiy  
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 84 min
Država: Rusija
STAR KIDS

Branimir centar

11.55
2D
13.45
2D

Avenue Mall

11.20
2D
13.20
2D

Rijeka

11.05
2D

4DX Mall of Split

13.30
2D

Osijek

11.55
2D
13.40
2D

Varaždin

13.35
2D

 
Raya i posljednji zmaj - sink
Raya i posljednji zmaj - sink
Raya and the Last Dragon
Redatelj: Don Hall, Carlos López Estrada
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 115 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

11.20
2D
14.25
2D

Avenue Mall

11.55
2D

Arena IMAX®

11.35
2D

Rijeka

11.00
2D
14.05
2D

4DX Mall of Split

11.35
2D
14.15
2D

Osijek

11.45
2D
14.30
2D

Varaždin

11.10
2D
13.30
2D

 
Tom i Jerry - sink
Tom i Jerry - sink
Tom & Jerry
Redatelj: Tim Story
Glumci:
Žanr: animacija, avantura, komedija
Trajanje: 101 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

15.00
2D

Avenue Mall

11.10
2D

Rijeka

13.00
2D

Zadar

11.05
2D

4DX Mall of Split

11.20
2D
13.25
2D