MATINEJE I OBITELJSKI PAKET




OBITELJSKA KINOULAZNICA
- od 12:00h do 16:59h
- cijena za 2D filmove: 26,00kn
 
Napomene:
- vrijedi za grupe od 3 ili više osoba koje uključuju najmanje jedno dijete do 14 godina starosti i jednu odraslu osobu
- dodaci se naplaćuju na pojedinačnu cijenu kinoulaznice prema službenom cjeniku
- obiteljska cijena kinoulaznice ne vrijedi za pretpremijerne projekcije, Gold Class i 4DX projekcije, rođendane, školske projekcije, Spektakle, B2B i druge organizirane projekcije
- prilikom kupnje obiteljske kinoulaznice Stars Club 2x bonus karticom ne bilježe se bonus bodovi na kartici
- kupnja obiteljske kinoulaznice moguća je isključivo na blagajni CineStara te je istu potrebno zatražiti na blagajni


MATINEJE

- od 11:00h do 11:59h
- cijena za 2D filmove: 26,00 kn

 

Osim filmova i cijena kinoulaznice prilagođena je najmlađima (na osnovnu cijenu ulaznice doplaćuju se dodaci prema službenom cjeniku).

* Cijena za Matineje ne vrijedi ukoliko se radi o pretpremijernoj projekciji filma.





 
Svjetlosni - sink
Svjetlosni - sink
Lightyear
Redatelj: Angus MacLane
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 105 min
Država: SAD
STAR KIDSREALD 3D

Kaptol Boutique Cinema

15.25
realD 3D

Branimir centar

11.00
2D
13.30
realD 3D
15.00
2D
16.00
realD 3D

Avenue Mall

15.30
2D
16.30
realD 3D

Arena IMAX®

11.00
IMAX 2D
11.45
4DX 3D
13.15
IMAX 2D
14.00
4DX 3D
15.00
realD 3D
15.45
2D
16.10
4DX 3D

Rijeka

11.00
eXtreme 2D
11.45
4DX 3D
13.15
eXtreme 3D
14.05
4DX 3D
15.45
2D
16.15
4DX 3D

Pula

11.45
eXtreme 2D
13.55
eXtreme 2D
15.00
realD 3D

Zadar

11.45
eXtreme 2D
13.55
eXtreme 2D
15.05
realD 3D
16.00
2D

Šibenik

11.00
eXtreme 2D
13.05
eXtreme 3D
15.15
eXtreme 2D
realD 3D

4DX Mall of Split

11.00
eXtreme 2D
11.45
4DX 3D
13.15
eXtreme 2D
14.00
4DX 3D
15.00
realD 3D
15.45
2D
16.15
4DX 3D

Split

15.15
2D
realD 3D

Osijek

11.30
eXtreme 2D
12.55
realD 3D
13.55
eXtreme 2D
15.05
realD 3D
16.00
2D

Varaždin

11.45
eXtreme 2D
13.55
eXtreme 2D
15.05
realD 3D
16.00
2D

Dubrovnik

16.00
realD 3D

Sl. Brod

11.30
eXtreme 2D
13.00
realD 3D
14.00
eXtreme 2D
15.15
realD 3D

Vukovar

11.45
eXtreme 2D
13.55
eXtreme 2D
15.00
realD 3D

 
Odvažna Iva i skriveno blago Maglograda - sink
Odvažna Iva i skriveno blago Maglograda - sink
Pil’s Adventures
Redatelj: Julien Fournet
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min
Država: Francuska
STAR KIDSREALD 3D

Kaptol Boutique Cinema

15.15
2D

Branimir centar

11.00
2D
13.00
2D
15.00
realD 3D

Avenue Mall

15.30
2D

Arena IMAX®

11.30
2D
14.15
2D
16.15
2D

Rijeka

11.30
2D
13.45
2D
16.00
2D

Pula

11.15
2D
13.30
2D

Zadar

11.30
2D
14.00
2D
15.15
2D

Šibenik

11.15
2D
13.15
2D
15.30
2D

4DX Mall of Split

11.55
2D
14.15
2D
16.05
2D

Split

15.00
2D

Osijek

11.45
2D
14.00
2D
16.00
2D

Varaždin

11.30
2D
14.00
2D
15.15
2D

Dubrovnik

16.30
2D

Sl. Brod

11.00
2D
14.00
2D

Vukovar

11.15
2D
13.30
2D

 
Loši momci - sink
Loši momci - sink
The Bad Guys
Redatelj: Pierre Perifel
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 100 min
Država: SAD
STAR KIDS

Kaptol Boutique Cinema

15.00
2D

Branimir centar

11.45
2D
13.45
2D
15.45
2D

Avenue Mall

16.15
2D

Arena IMAX®

11.15
2D
14.00
2D
16.00
2D

Rijeka

11.00
2D
13.00
2D
15.00
2D

Pula

11.00
2D
13.00
2D
15.45
2D

Zadar

11.00
2D
15.00
2D

Šibenik

11.30
2D
13.30
2D
15.30
2D

4DX Mall of Split

11.30
2D
13.30
2D

Split

15.45
2D

Osijek

11.15
2D
13.15
2D
15.15
2D

Varaždin

11.00
2D
15.00
2D

Sl. Brod

11.45
2D
15.45
2D

Vukovar

11.00
2D
13.00
2D
15.45
2D

 
Zecko Koš i tajna Mrkog Hrčka - sink
Zecko Koš i tajna Mrkog Hrčka - sink
Chickenhare and the Hamster of Darkness
Redatelj: Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 91 min
Država: Belgija
STAR KIDSREALD 3D

Branimir centar

13.30
2D
15.05
2D

Arena IMAX®

13.05
2D

Rijeka

11.00
2D

Zadar

13.00
2D

Šibenik

11.55
2D

4DX Mall of Split

13.05
2D

Osijek

14.00
2D

Varaždin

13.00
2D

Sl. Brod

13.45
2D

 
Sonic: Super jež 2  - sink
Sonic: Super jež 2 - sink
Sonic the Hedgehog 2
Redatelj: Jeff Fowler
Glumci:
Žanr: avantura, obiteljski
Trajanje: 122 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

11.30
2D
15.00
2D

Arena IMAX®

11.55
2D
14.45
2D

Rijeka

12.50
2D

Zadar

11.00
2D

Šibenik

14.15
2D

4DX Mall of Split

11.30
2D

Osijek

11.00
2D

Varaždin

11.00
2D

Sl. Brod

11.00
2D

 
Crvena panda - sink
Crvena panda - sink
Turning Red
Redatelj: Domee Shi
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 100 min
Država: SAD
STAR KIDSREALD 3D

Branimir centar

13.25
2D
15.25
2D

Arena IMAX®

11.30
2D
13.45
2D

Rijeka

11.45
2D
14.00
2D

Zadar

11.15
2D
13.15
2D

Šibenik

11.45
2D
14.00
2D

4DX Mall of Split

11.00
2D
13.00
2D

Osijek

11.00
2D
13.00
2D
15.00
2D

Varaždin

11.15
2D
13.15
2D

 
Priče iz skrivenog grada: Banda čupavih repova - sink
Priče iz skrivenog grada: Banda čupavih repova - sink
Combat Wombat
Redatelj: Ricard Cussó
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 86 min
Država: Australija
STAR KIDS

Branimir centar

13.05
2D

Zadar

13.30
2D

4DX Mall of Split

11.15
2D

Varaždin

13.30
2D

 
Moja čudovišna obitelj 2 - sink
Moja čudovišna obitelj 2 - sink
Happy Family 2
Redatelj: Holger Tappe
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 103 min
Država: Njemačka, Velika Britanija
STAR KIDS

Branimir centar

11.15
2D

Arena IMAX®

11.00
2D

Osijek

13.30
2D

 
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje - sink
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje - sink
Maya the Bee 3: The Golden Orb
Redatelj: Noel Cleary
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 88 min
Država: Njemačka
STAR KIDS

Branimir centar

13.45
2D

Osijek

11.00
2D

 
Medo sa sjevera 3: Kraljevska avantura - sink
Medo sa sjevera 3: Kraljevska avantura - sink
Norm of the North: King Sized Adventure
Redatelj: Tim Maltby
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 90 min
Država: SAD
STAR KIDS

Branimir centar

11.00
2D

Osijek

11.45
2D

 
Jahač zmaja - sink
Jahač zmaja - sink
Dragon Rider
Redatelj: Tomer Eshed
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 91 min
Država: Njemačka
STAR KIDS

Branimir centar

13.00
2D